
Платформа для встановлення корпусів обліку з трифазним лічильником e.plbox.install.plate.f3
181,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: s0110010
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Платформа e.plbox.install.plate призначена для полегшення монтажу корпусів обліку серії e.mbox.stand.plastic.n на опори ліній електропередачі. За допомогою метизів, що входять у комплект поставки корпусу, платформа закріплюється на корпусі, а монтаж на опору відбувається за допомогою бандажної стрічки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 361 мм |
| Глибина | 14.5 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Маса | 0.2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Материал | Литий полікарбонат |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 181,20 ₴

