
Корпус удароміцний з АБС-пластика e.plbox з панеллю під 1- фазний лічильник та 15 модулів
2 781,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: CP5202
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа ударостійка з АБС-пластику, навісного виконання з непрозорими дверцятами під 1 - фазний лічильник і 15 модулів. Призначені для монтажу 1-фазних пристроїв обліку електроенергії, а також модульного обладнання. Область застосування Встановлюються всередині та зовні приміщень у місцях з підвищеним вмістом вологи та пилу. Кількість встановлюваних стандартних модулів 15. Конструктивні особливості (переваги) Кріплення обладнання здійснюється на знімну панель зі сталевого листа 1,5 мм товщиною, захищеною від корозії методом порошкового фарбування та несучої 35 мм DIN-рейки .Місце установки лічильника та вступного автомата, а також місце встановлення іншого модульного обладнання закривають металеві фальшпанелі, що пломбуються окремо один від одного.Корпус виконаний з не підтримуючого горіння АВS-пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Захист | |
| Опломбування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество модулей | 15 |
| Материал | ABS-пластик |
| Дверцята | непрозорі |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 781,62 ₴

