
Корпус удароміцний з АБС-пластика e.plbox з панеллю під 3 - фазний лічильник та 16 модулів та 8 розеток
9 857,42 ₴
- Готово до відправки
- Код: CP5502
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа ударостійка з АБС-пластику, підлогова з непрозорими дверцятами під 3 - фазний лічильник, 16 модулів і 8 розеток. Основне призначення Застосовується для монтажу силового, модульного обладнання та силових роз'ємів. Область застосування Встановлюються всередині та зовні приміщень у місцях з підвищеним вмістом вологи та пилу. Кількість встановлюваних стандартних модулів 16 модулів. Конструктивні особливості (переваги)Корпус виконаний з не підтримуючого горіння АВS-пластика.Ступінь захисту: IP65.Колір: RAL 7035 сірий.Комплектуються монтажною панеллю, DIN-рейками, фальшпанелями, ніжки для напольної установки шафи, фурнітурою для кріплення, ключами до замків. порошкового фарбування, та несучої 35 мм DIN-рейки, що дозволяє встановити 16 модулів обладнання (передбачена можливість для розшивання до 20 модулів).Лічильник і місце встановлення вступного автомата, місце встановлення модульного обладнання, а також місце для встановлення силових роз'ємів (8 роз'ємів, діаметр отвору 45 мм) закриваються металевими фальшпанелями, кожна з яких пломбується окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Захист | |
| Опломбування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество модулей | 16 |
| Материал | ABS-пластик |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Дверцята | непрозорі |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 857,42 ₴

