
Панель e.panel.stand.f.1 для установки однофазного лічильника
140,37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: s030001
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Панель призначена для установки на них однофазних лічильників.
В панелі з боксами можуть встановлюватися модульні пристрої розподілу електроенергії та захисту мереж від перевантаження і струму короткого замикання напругою до 400 В, 50 Гц одночасно з розміщенням однофазного або трифазного лічильника для обліку електроенергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 235 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Материал | ABS-пластик |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 140,37 ₴

