
Корпус з ABS-пластику e.plbox.pro.p.50.40.18 з непрозорими дверцятами
2 027,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: p084106
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна навісна електротехнічна шафа e.plbox.pro.p. від E.NEXT. Призначений для розміщення й захисту електрообладнання в системах розподілу змінного струму напругою до 400 В. Завдяки герметичній конструкції та високому рівню захисту IP65, корпус підходить для експлуатації як усередині приміщень, так і на вулиці — у запорошених або вологих умовах. Міцний ABS-пластик і непрозорі дверцята гарантують механічну стійкість і безпеку під час експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Захист | |
| Опломбування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Материал | ABS-пластик |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Дверцята | непрозорі |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 027,19 ₴


