
Корпус з ABS-пластику e.plbox.pro.p.40.30.21.tr з прозорими дверцятами
1 803,99 ₴
- Готово до відправки
- Код: p084204
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа ударостійка з АБС-пластику, навісного виконання з прозорими дверцятами. Основне призначення Шафа ударостійка з АБС-пластика призначена для монтажу силового, захисного та розподільчого електроустаткування, пристроїв автоматики та управління, обладнання кабельних мереж, обладнання мереж передачі даних тощо. Область застосування Встановлюються всередині та зовні приміщень у місцях з підвищеним вмістом вологи та пилу. Конструктивні особливості (переваги)Корпус виконаний з не підтримуючого горіння АВS-пластику.Ступінь захисту: IP65.Колір: RAL 7035 сірий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Захист | |
| Опломбування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Материал | ABS-пластик |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Дверцята | прозорі |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 803,99 ₴


