
Корпус удароміцний з АБС-пластика e.plbox.180.240.130.blank
917,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: CP5022
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
Шафа ударостійка з АБС-пластику, навісного виконання з непрозорими дверцятами. Шафа ударостійка з АБС-пластика призначена для монтажу силового, захисного та розподільчого електрообладнання, пристроїв автоматики та управління, обладнання кабельних мереж, обладнання мереж передачі даних тощо. Встановлюються всередині та зовні приміщень у місцях з підвищеним вмістом вологи та пилу. Корпус виконаний з не підтримуючого горіння АВS-пластику.
Ступінь захисту: IP65.
Колір: RAL 7035 сірий.
Комплектуються монтажною панеллю: сталевий оцинкований лист 1 мм завтовшки, монтажна фурнітура для кріплення, ключі до замків.
Удароміцні (IK 10)
З непрозорими дверцятами, що закриваються на замки-засувки.
Для встановлення рекомендуємо [Модульний автоматичний вимикач CNC] https://keb.if.ua/p2641288092-modulnij-avtomatichnij-vimikach.html
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Колір | Сірий |
| Захист | |
| Опломбування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Материал | ABS-пластик |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Дверцята | непрозорі |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
- Ціна: 917,80 ₴


