
Корпус удароміцний з GRP-поліестеру e.plbox.industrial.80.50.27
9 054,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: i0601005
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпуси удароміцні з GRP-поліестеру e.plbox.industrial (далі корпус або виріб) призначені для встановлення в них електричних апаратів для обліку та розподілення електроенергії змінного та постійного струму напругою до 1000 В AC та 1500 В DC, і частотою 50 Гц. Корпуси призначені для встановлення на стінах та стійках з вогнетривких матеріалів всередині та зовні побутових, промислових та підсобних приміщень.
До комплекту поставки входить:
• корпус удароміцний з GRP-поліестеру e.plbox.industrial – 1 шт.;
• монтажна панель – 1 шт.;
• фурнітура для кріплення – 1 комплект;
• замок з ключем - 1 шт;
• інструкція з експлуатації – 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Захист | |
| Опломбування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Материал | GRP-поліестер |
| Устойчивость к ультрафиолету | Да |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Дверцята | непрозорі |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 60 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 054,55 ₴


