
Корпус удароміцний з АБС-пластика e.plbox.industrial.330x506x150
3 707,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: CP6007
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпуса пластикові серії e.plbox.industrial.m (далі корпус або виріб) призначені для встановлення в них електричних апаратів для розподілення електроенергії змінного струму напругою 400 В та частотою 50 Гц. Корпуса призначені для встановлення на стінах та стійках з огнетривких матеріалів в середині побутових, промислових та підсобних приміщень, а також на відкритому повітрі під навісом.
В комплект входить:
• корпус пластиковий удароміцний e.plbox.industrial.m - 1 шт.;
• DIN-рейка – 1 шт.;
• заглушки – 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 57 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 505 мм |
| Глибина | 152 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Захист | |
| Опломбування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество модулей | 13 |
| Материал | ABS-пластик |
| Дверцята | прозорі |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 707,76 ₴

