
Корпус металевий e.mbox.stand.n.12.z герметичний
661 ₴
- Готово до відправки
- Код: s0100129
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа металева 12-модульна, навісного виконання із замком зі ступенем захисту IP54. Шафа металева модульна призначена для монтажу модульного захисного та розподільного електрообладнання, модульних пристроїв автоматики, пристроїв управління та сигналізації в мережах 220/400В 50Гц. Системи енергопостачання у житловому, офісному чи виробничому приміщеннях. А також можуть бути встановлені зовні приміщень або у вологому та запиленому середовищі.Корпус виконаний із сталевого листа завтовшки 1 мм.
Покриття: порошкова термореактивна фарба світло-сірого кольору.
Комплектуються DIN-рейкою, двома ключами, інформаційними наклейками; фурнітурою для кріплення.
Покриття: порошкова термореактивна фарба світло-сірого кольору.
Комплектуються DIN-рейкою, двома ключами, інформаційними наклейками; фурнітурою для кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Захист | |
| Опломбування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество модулей | 12 |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Дверцята | непрозорі |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 661 ₴


