
Корпус металевий e.mbox.pro.n.72 навісний
3 334,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: p0100207
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус металевий e.mbox.pro.n.72 IP31 навісний на 72 модулі.Модульні шафи серії Professional призначені для встановлення пристроїв захисту, контролю, сигналізації та розподілу електроенергії. Завдяки своїй конструкції мають підвищену механічну міцність та стійкість до корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 501 мм |
| Глибина | 121 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Захист | |
| Опломбування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество модулей | 72 |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Дверцята | непрозорі |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 334,90 ₴


