
Корпус металевий e.mbox.pro.n.12 навісний
1 648,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: p0100215
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус металевий e.mbox.pro.n.12 IP54 навісний на 12 модулів. Модульні шафи серії Professional призначені для встановлення пристроїв захисту, контролю, сигналізації та розподілу електроенергії. Завдяки своїй конструкції мають підвищену механічну міцність та стійкість до корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Захист | |
| Опломбування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество модулей | 12 |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Дверцята | непрозорі |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 648,95 ₴


