
Корпус металевий e.mbox.industrial.n.100z навісний
8 941,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: CPR804
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульні шафи промислової серії Industrial призначені для встановлення модульних пристроїв захисту, управління, контролю, сигналізації та обліку. Завдяки своїй конструкції наділені підвищенною механічною та корозійною стійкістю. На дверцятах нанесений вспінений ущільнювач.
Комплектація:
Корпус - 1шт,
Фальшпанель - 5 шт,
Двері з ущільнювачем -1 шт,
Замок з ключем - 1 шт,
Din-рейка - 5 шт,
Провід заземлення з кільцевими наконечниками - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Захист | |
| Опломбування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество модулей | 100 |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Дверцята | непрозорі |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 941,09 ₴


