
Корпус металевий e.mbox.industrial.n.48.bc.gl навісний з суцільною панеллю. зі склом
11 832,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: CPD606020
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульні шафи промислової серії Industrial призначені для встановлення модульних пристроїв захисту, управління, контролю, сигналізації та обліку. Завдяки своїй конструкції наділені підвищенною механічною та корозійною стійкістю. На дверцятах нанесений вспінений ущільнювач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Захист | |
| Опломбування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество модулей | 48 |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Дверцята | з склом |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 832,65 ₴


