
Корпус металевий e.mbox.industrial.n.216.bc.gl навісний з суцільною панеллю. зі склом
29 944,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: CPD6018020
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульні шафи промислової серії Industrial призначені для встановлення модульних пристроїв захисту, управління, контролю, сигналізації та обліку. Завдяки своїй конструкції наділені підвищенною механічною та корозійною стійкістю. На дверцятах нанесений вспінений ущільнювач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Захист | |
| Опломбування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество модулей | 216 |
| Дверцята | з склом |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 944,06 ₴


