
Корпус металевий e.mbox.stand.n.f1.0.z. під 1-ф. лічильник. порожня з замком
480,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: s0100001
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа e.mbox.stand.n.f1.0.z металева, під 1-ф. лічильник (порожній), навісний, із замком застосовуються для встановлення 1-фазних лічильників обліку електричної енергії, монтажу модульного захисного та розподільного обладнання, модульних пристроїв автоматики, пристроїв керування та сигналізації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 405 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Захист | |
| Опломбування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Ревізійне вікно | скло |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 480,55 ₴

