
Корпус металевий e.mbox.stand.n.f1.6.z.str під 1-ф. лічильник. вулична
1 252,89 ₴
- Готово до відправки
- Код: s0100014
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа розподільна e.mbox.stand.n.f1.6.z.str під однофазний лічильник (порожній), навісний, 6 мод., із замком, вуличний, застосовується для зовнішньої (вуличної) установки 1- та 3-х фазних лічильників обліку електричної енергії Використовуються у випадках, коли внутрішнє встановлення лічильника заборонено, а також у приміщеннях з підвищеним рівнем пилу та вологи. Герметичний ущільнювач за периметром шафи. Пломбування дверей щита: передбачено.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 405 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Захист | |
| Опломбування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество модулей | 6 |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Ревізійне вікно | скло |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 252,89 ₴

