
Монтажний набір - 1х16A (230/400V) 2.5кв.мм.1х32А (230/400V) 4 кв.мм
6 763,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6634-000
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажний набір - 1х16A (230/400V) 2,5кв.мм,1х32А (230/400V) 4 кв.мм, 3х16А 230V 1,5 кв.мм, 13 мод. Мінімальний діаметр кабелю живлення: 14 мм. зі штатними силовими роз'ємами та віконцем під захисні модульні апарати. Прозорі дверцята з можливістю опломбування. Дозволяє встановити модульні автоматичні вимикачі та ПЗВ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество модулей | 13 |
| Перетин приєднувального дроту, мм² | 2,5-6 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Характеристики | Розетки: 1x16A (3P+N+PE), 1x32А (3P+N+PE), 3x16А (2P+PE) |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 763,37 ₴

