
Монтажний набір - вікно 5мод. 16А 3Р+N+Z 400V 2x16A 2P+Z 250V
4 332,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: 361
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажний набір - вікно 5мод. 16А 3Р+N+Z 400V 2x16A 2P+Z 250V зі штатними силовими роз'ємами та віконцем під захисні модульні апарати. Прозорі дверцята з можливістю опломбування. Дозволяє встановити модульні автоматичні вимикачі та ПЗВ. Мінімальний діаметр кабелю живлення: 14 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 345 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество модулей | 5 |
| Перетин приєднувального дроту, мм² | 2,5-6 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Характеристики | 2 розетки — 16A 2P+E 220В. 1 розетка — 16А 3Р+N+E 220/380В |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 332,96 ₴

