
Монтажний набір 16А 3Р+N+Z 220/400V.16A 2P+Z 250V. клемна колодка 5х4кв.мм
3 254,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6263-130
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажний набір 16А 3Р+N+Z 220/400V,16A 2P+Z 250V, клемна колодка 5х4кв.мм замикається прозорою кришкою і можливістю опломбування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 201 мм |
| Глибина | 129 мм |
| Довжина | 141 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Перетин приєднувального дроту, мм² | 2,5-6 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Характеристики | Струм: 25А.1 розетка - 16A 2P + E 220В. 1 розетка - 16А 3Р+N+E 220/380В. Клемна колодка 5х4 мм. |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 254,71 ₴

