
Монтажний набір 2x32A 3P+N+Z .6x16A 2P+Z
7 622,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 340
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монтажний набір 2x32A 3P+N+Z .6x16A 2P+Z зі штатними силовими роз'ємами. Мінімальний діаметр кабелю живлення: 14 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Перетин приєднувального дроту, мм² | 2,5-6 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Характеристики | 6 розеток — 16A 2P+E 220В, 2 розетки — 32A 3P+N+E 220/380В |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 622,77 ₴

