
Ящик ЯРП-100А. рубильник розривний BP32-31B31250 IP31
5 964,89 ₴
- Готово до відправки
- Код: s0101001
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящики силові з рубильником ЯРП призначені для нечастих (не більше шести разів на годину) комутацій в ланцюгах напругою 380/220 В трифазного змінного струму частоти 50 Гц з глухозаземленою нейтраллю (основного і резервного вводу).
Ящики здійснюють також захист ліній, що відходять від струмів короткого замикання.
Ящики призначені для установки на вертикальній площині. Номінальний режим роботи-тривалий.
Ящики силові ЯРП і ЯПРП виготовляються відповідно з ДСТУ EN 61439-1
Ящики здійснюють також захист ліній, що відходять від струмів короткого замикання.
Ящики призначені для установки на вертикальній площині. Номінальний режим роботи-тривалий.
Ящики силові ЯРП і ЯПРП виготовляються відповідно з ДСТУ EN 61439-1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальний струм | 100 А |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Тип рубильника | Розривний |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | 230/400 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 964,89 ₴


