
Ящик ЯПРП-400А. рубильник перекидний BP32-37B71250 IP54
14 390,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: s0101015
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик ЯПРП-400А, рубильник перекидний призначений для ручного ввімкнення/вимкнення електроенергії та перемикання між двома джерелами живлення. Використовується у ввідно-розподільчих пристроях промислових,комерційних та побутових обяктів. Надійна кострікція для довготривалої експлуатації. Зручне ручне перемикання між основним та резервним живленням. Захист персоналу та обладнання. Ящики силові ЯРП і ЯПРП виготовляються відповідно з ДСТУ EN 61439-1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальний струм | 400 А |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Тип рубильника | Перекидний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | 230/400 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 390,27 ₴


