
Елемент нагрівальний e.climat.heat.pro.150. 150Вт
1 564,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: s0103034
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
Нагрівальний елемент e.climat.heat.pro (далі нагрівальний елемент або виріб) застосовується для регулювання температури в закритих електричних шафах та запобігає утворенню конденсату в них. Виріб відповідає Технічним регламентам низьковольтного електричного обладнання та електромагнітної сумісності обладнання в частині ДСТУ EN 60335-1.
Виріб повинен експлуатуватись при наступних умовах навколишнього середовища:
• вибухобезпечне;
• не містить агресивних газів та парів, в концентраціях, що руйнують метал та ізоляцію;
• не насичене струмопровідним пилом та парами;
• відсутня безпосередня дія ультрафіолетового випромінювання
До комплекту поставки виробу входить:
• нагрівальний елемент e.climat.heat.pro - 1 шт.;
• пакувальна коробка - 1 шт.;
• інструкція з експлуатації - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 252 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Маса | 0.65 кг |
| Ширина | 62 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номинальная мощность, Вт | 150 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 1,5 (до 2,5 - монолітний провід) |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Номінальна робоча напруга Ue, ВА | AC 120-260 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
- Ціна: 1 564,30 ₴


