
Пакетний перемикач LK16/1.216-ZP/45 щитовий. на DIN - рейку. 1p. 0-1. 16А
910,43 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8367-200
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакетний перемикач LK16/1.216-ZP/45 щитовий, на DIN - рейку, 1p, 0-1, 16А призначені для неавтоматичного включення та відключення ділянок електричних кіл. Застосовуються в розподільчих шафах, шафах керування та ін. Рід приводу: центральна рукоятка. Відповідність стандартам ДСТУ EN 60947-1, ДСТУ EN IEC 60947-3, ДСТУ EN 60947-5-1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальний струм | 16 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип управління | Ручне |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество полюсов | 1 |
| Зносостійкість мех./електр., циклів У-В, не менше | 25000/10000 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 2.5 |
| Монтаж | На DIN-рейку 35 мм |
| Напруга ізоляції Ui, В | 690 |
| Номінальний умовний струм короткого замикання, А | 1000 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 910,43 ₴


