
Перемикач амперметра щитовий e.switch.a20 20А
364,93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: s064001
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перемикач амперметра щитовий e.switch.a20 20А застосовується у вимірювальних ланцюгах з одним однофазним вимірювальним приладом для вимірювання струму у трьох ланцюгах. Відповідність стандартам ДСТУ EN 60947-1, ДСТУ EN 60947-5-1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57 мм |
| Глибина | 69 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Зносостійкість мех./електр., циклів У-В, не менше | 100000/30000 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 4 |
| Номінальна вимикаюча здатність Icn, кА | 3 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Характеристики | Для вимірювання струму в трифазних колах |
| гарантія , міс | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 364,93 ₴

