
Пристрій плавного пуску e.s-drive.stand.11 11кВт 3ф/380В
11 345,45 ₴
- Під замовлення
- Код: s084011
Відправка з 20 квітня 2026+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій плавного пуску серії e.s-drive.stand ТМ ENEXT призначений для плавного запуску асинхронних елекродвигунів з метою зниження пікових навантажень як на двигун та і мережу живлення. Застосовується в електричних мережах змінного струму, напругою 220/380 В і частотою 50/60 Гц. Пристрій оснащений вбудованою функцією байпас.
Захист: Від підвищених струмів Від тривалого перевантаження Від перевантажень класу 10А, 10, 20 і 30 Від дисбалансу фазних струмів Від неправильного чергування фаз Від обриву фаз Від втрати напруги SCR захист від перегрівання.
Кількість пусків на годину При номінальному навантаженні або без навантаження - до 10 При важкому навантаженні - до 5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 380 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Маса | 1.4 кг |
| Ширина | 108 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Байпас | Вбудований |
| Вихідний струм, А | 22 |
| Допустимі коливання мережі живлення | Напруга - 15% ~ + 10% |
| Номінальна потужність, кВт | 11 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Час розгону / гальмування, с | 1-30 / 0-30 |
| гарантія , міс | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 345,45 ₴




