
Корпус електротехнічного призначення VAGO КЕП 30.20.15-1.0.Ц.0 IP31
1 154 ₴
- Готово до відправки
- Код: 021846
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпуси електротехнічного призначення з монтажною панеллю типу КEП являють собою огороджувальну металеву оболонку і призначені для встановлення споживачем будь-якого підходящого за габаритами електрообладнання, яке потребує захисту від пилу і вологи. Корпуси забезпечують надійний захист від зовнішніх впливів, а також зазначену ступінь захисту від дотику або контакту з рухомими частинами і елементами, що перебувають під напругою.
Електричні шафи компанії «VAGO» використовують у системах автоматизації промислових об'єктів, освітлення, водо- і теплоподачі, у різних комплексах ЖКГ, комерційному та житловому будівництві.
Конструкція:
- Корпус суцільнозварний з листового металу товщиною 0,8 мм.
- Додаткові згини в дверному отворі у вигляді водовідливних жолобків.
- На корпусі та дверях - обміднені шпильки заземлення М6х16.
- Товщина монтажної панелі 2 мм.
- Петлі з можливістю переважування для відчинення дверей зліва/справа.
- На задній стінці корпусу - отвори для монтажу на стіну.
- Матеріал покриття - порошкова фарба RAL 7035.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vago |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Шафа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 154 ₴

