
Щит обліково-розподільний навісний VAGO ЩОРН Ф3.9 IP-54
3 004 ₴
- Готово до відправки
- Код: 023141
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щити обліку ЩОРН використовуються для складання обліково-розподільних електрощитів з використанням модульної апаратури. Для зняття показань лічильника в щитах ЩОРН присутні оглядові вікна. Так само в щитах передбачена пломбування вступного автомата і лічильника.
ЩОРН ф3.9 IP54 - Конструкцією передбачено місце під трифазний лічильник і 9 модулів (3 для вступного автомата, 6 відходять). Щит виготовлений зі сталі товщиною 0,8 мм.
Особливості:
- Корпус суцільнозварний з листового металу товщиною 0,8 мм.
- На корпусі та дверях - обміднені шпильки заземлення М5х12.
- Оцинкована DIN-рейка.
- Місце для встановлення 3-ф лічильника.
- Захисний екран.
- Наливний PU ущільнювач, нанесений на двері.
- Монтажний комплект для кріплення на стіну з ущільнюваними кільцями.
- Матеріал покриття - порошкова фарба RAL 7035.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vago |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга, кВ | 0,4 кВ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 004 ₴


