
Щит обліково-розподільний навісний VAGO ЩОРН ф3.12 IP-31
2 098 ₴
- Готово до відправки
- Код: 023143
+380 (67) 885-88-70
- +380 (73) 100-81-00
- +380 (98) 100-81-00
- +380 (99) 100-81-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щити обліку ЩОРН використовуються для складання обліково-розподільних електрощитів з використанням модульної апаратури. Для зняття показань лічильника в щитах ЩОРН присутні оглядові вікна. Так само в щитах передбачена пломбування вступного автомата і лічильника.
ЩОРН ф3.12 IP31 - Конструкцією передбачено місце під трифазний лічильник і 12 модулів (3 з 12 під пломбування). Щит виготовлений зі сталі товщиною 0,8 мм. Кількість вводів в дні щита - 3, діаметр - 22 мм.
Особливості:
- Корпус суцільнозварний з листового металу товщиною 0,8 мм.
- Двері вбудовані, з правим відкриванням.
- На корпусі та дверях - обміднені шпильки заземлення М5х12.
- Оцинкована DIN-рейка.
- Місце для встановлення 3-ф лічильника
- Захисний екран із пломбуванням ввідного автомата (3 мод.)
- Матеріал покриття - порошкова фарба RAL 7035.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vago |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 098 ₴

